אימון אישי להפרעת קשב וריכוז (ADHD, ADD)

אימון אישי להפרעת קשב וריכוז (ADHD, ADD)כן, יש דבר כזה: אימון אישי להפרעת קשב וריכוז והוא עוזר מאוד למטופלים שמשתפים פעולה. אימון אישי הוא מערכת יחסים בין אדם, המחפש לצמוח ולהתקדם במישור ההשגי והריגשי, ובין מאמן המיומן בלעזור לו להגיע למקומות שלבד לא היה מגיע.
המאמן מכוון את הלקוח להתמקד בקשיים היום יומיים שלו, במקומות בהם הוא מרגיש “תקוע”, ובעזרת כלים יחודיים מאפשר לו לראות דרכים לפעול במקומות הללו. מערכת היחסים אינה כוללת ייעוץ או הכוונה אלא פיתוח מיומנויות לטווח ארוך. פיתוח המיומנויות מאפשר ללקוח לרכוש ביטחון עצמי ויכולת לראות את “התמונה הגדולה” של החיים שלו כך שתוך זמן קצר יחסית הוא עצמאי ולא נזקק למאמן.
החוויה עם מאמן אישי היא יוצאת דופן. אתה מרגיש שמישהו מקשיב לך עד הסוף ושואל אותך שאלות שאף פעם לא נתקלת בהן. אתה מתחיל להבין מדוע פעלת כפי שפעלת בעבר במצבים שנכשלת. תחושה של אי הצלחה מתחלפת בתחושת ביטחון בעיקבות הבנות חדשות ופעולות מוצלחות שאתה נוקט. המאמן הוא שותף שלא שופט אותך בכשלונות שלך אלא מאפשר לך אוירה תומכת לצמוח, ללמוד ולהרגיש בטוח.
אימון אישי להפרעת קשב וריכוז
אימון אישי בהפרעות קשב וריכוז שונה מאימון רגיל בכך שהלקוח צריך קודם כל להתמודד עם הפרעת הקשב והריכוז לפני שהוא מתחיל להתקדם במישור ההשגי.
המאמן עובד עם הלקוח על תחושת אי המיצוי הפוטנציאל, חוסר השקט הנפשי, ונקיפות המצפון שיש לו. לאחר שתחושות אלו מתחלפות בתחושת ביטחון, שקט נפשי ומיקוד האימון מתמקד במישור ההשגי והריגשי הרגיל.