היתרונות של טיפול פסיכולוגי אונליין

טיפול פסיכולוגי אונליין הפך להיות שגרה כי כעת ניתן להתקשר ישירות מהמחשב או הטלפון החכם שלכם בכל מקום בו אתם נמצאים, אל המטפל הישראלי ברשת האינטרנט. באמצעות האינטרנט ניתן לקבל באופן אישי ובפרטיות רבה שירותי ייעוץ וטיפול בעברית. ויש לא מאת יתרונות של הייעוץ והטיפול הנפשי באינטרנט.

יש בשרותי טיפול פסיכולוגי אונליין פסיכולוגים ישראלים מקצועיים יוצרים קשר יעיל עם הפונים אליהם מישראל ומכל רחבי העולם.
זמינות פרטיות ונגישות הם היתרונות הגדולים של הטיפול ברשת. אנשים הנמצאים בחו"ל יכולים ליהנות מטיפול בשפת האם בעברית.

טיפול פסיכולוגי אונליין מנצח

ניתן לפנות אל המטפל בכל זמן שמתאים לך, לחסוך את הזמן היקר של ההתארגנות של קביעת תור מראש ואת ההמתנה לפגישה. ניתן להמשיך את סדר היום כרגיל. השירות ניתן בזמנך החופשי, הוא אינו מהווה נטל נוסף על סדר היום העמוס שלך. הוא מתאים במיוחד לאנשים העסוקים מאוד בעבודתם היומיומית ובמשפחה.

אין צורך בקביעת מפגש מראש, ניתן לפנות אל המטפל מכל מקום שמתאים לך, לחסוך את זמן יקר של ההתארגנות לקראת הפגישה, הנסיעות, הפקקים ובעיות החניה.

גם אם אתם שוהים בחו"ל, ניתן ל"פגוש" את המטפל הישראלי שלכם הנמצא בארץ. המטפל שלכם "מדבר" אתכם עברית, מבין את הרקע שממנו באתם. לכם ולמטפל יש עולם תרבותי משותף והאסוציאציות שלכם דומות כיוון שיש דברים ייחודיים המאפיינים את הישראלים כמו: השרות בצה"ל, הקיבוץ, המלחמות, הפיגועים ועוד.

יתרונות של טיפול פסיכולוגי אונליין

גמישות – ניתן לקבוע את תכיפות ה"פגישות" ומועדן ללא תלות בלוח הזמנים של המטפל, ולהתרכז ב"פגישות" כאשר אתם פנויים אליהן מעשית ורגשית.

לטיפול בשפת האם יש חשיבות רבה ביותר. יש משמעות לטיפול, רק כאשר ניתן להתבטא בחופשיות ובטבעיות ולשתף באוטנטיות ברגשות במחשבות. לישראלים השוהים בחו"ל זוהי הזדמנות לטיפול יעיל ומוצלח.

פרטיות ואינטימיות מקסימלית כאשר אתם בוחרים את "מקום" הטיפול, כך בעצם ניתן להימנע מלפגוש את המזכירה והאנשים הממתינים לתורם במרפאה.

השיחה כולה מתועדת, היא רשומה ונשמרת. מחקרים רבים הוכיחו ששיחות רבות שהן פנים אל פנים בחלקן הגדול נשכחות, ולכן התועלת מהשיחה פחותה.